Ana Sayfa  Rüya Tabiri  Rüya Sözlüğü  Tarihi Rüyalar  Uyku Adabı  Dualar Forum (Yeni)    
 
Kenzül Menam Rüya Hazinesi
 
 
                                                         

 Rüyada Kadınlık organı Görmek

 
Kadınlık organı Tabiri
 
Rüyada kadının tenasül uzvunu görmek, sıkıntı ve mihnet içinde bulunan kimsenin üzüntü ve kederden kurtulmasına, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermesine, bekar için evlenmeye, yola gitmeye, şirket kurmaya, sırları açıklamaya, madenlere ve gizli şeylere muttali olmaya delalet eder.
Ancak tasarruf hakkı sahibinin olan, ondan başka tasarruf etmesi uygun görülmeyen ve emanet bırakılan kadının tenasül uzvu hapse veya: «Evlere kapılarından gelin.» (Sûrei Bakara, ayet 189) mealindeki ayet gereğince, Allah (C.C.) ancak girilmesini emir buyurduğu evin kaplına delalet eder.
Kadının tenasül uzvu, yönelilen mihrap ve kıbleye, insanın sır kapısına ve hamama delalet eder. Zira, hamamda su, sıcaklık ve perde vardır. İki dağ arasında vadiye, yola bazan öldürücü ve diriltici hastalık ve ilaca delalet eder.
Erkek organı, kadın organına, kadın organı da, kabir, tandır ve fırına delalet eder. Bazan kedere bazan da rüya sahibinin tasarrufunda bulunan kadın organına delalet eder.
Bazan kadın organı ile erkek organı Cehenneme veya Cennete girmeyi gerektiren şeye delalet eder. Çünkü onlar şehvet mahalleridir. Bazan da —kadın organının çeşitli adları olduğundan— şüpheli bir şekilde hamile kalmaya delalet eder.
Sıkıntı içinde bulunan bir kimse rüyada güzel bir kaduı organı görse, sıkıntıdan kurtarır ve onun ihtiyacı gider. Eğer uzak bir yolculuğa giderse orada rahatlığa kavuşur.
 
Rüya Baremi:
5
Okunma Sayısı:
50573
Kaynak: İmam Nablusi  
 
Diğer Tabirler: Kenz-ul Menam
 
 
1  2  3  4 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ana Sayfa  Rüya Tabiri  Rüya Sözlüğü  Tarihi Rüyalar  Uyku Adabı  Dualar  İletişim